est | rus | eng

 

Tolliladu/-terminal - Paljassaare Tolliladu OÜ - PTL - tegutseb 1999. aastast ning on kauba- ja transiitteede Läänest Itta ja tagasi Euroopasse transpordiskeemi loomulik koostisosa.

Strateegiliselt mugav asukoht (ühine transiittsoon Tallinna Paljassaare Meresadamaga), raudteeharu olemasolu, autotrassi lähedus ning firma laialdane ettevõtluskogemus, võimaldavad tolliteenuste kompleksil edukalt areneda.

Tolliladude kompleks PTL omab 100'000 m2 territooriumi, kus asub 12 kinnist ladu kogupinnaga 19'000 m2, millest 1'600 m2 hõlmab külmladu kogumahutavusega 2000t (hoiustamine temperatuuriga kuni -24°C). Laoruumid ja angaarid on varustatud tuletõrje- ja valvesignalisatsiooni süsteemidega, ning on spetsialistide ööpäevaringse järelvalve all. Raudteeharu on seadmestatud rambiga varikatuse all, laoga külgneva sissesõiduteega, mis võimaldab kaupade käsitlemist mistahes ilmastikutingimustel. Köetavate ladude olemasolu annab võimaluse hoiustada kaupu, mis nõuavad hoiustamiseks temperatuuri üle 0°C. Olemas on pinnad suuremõõtmeliste või puistkaupade hoiustamiseks.

PTLi eelisteks ja enim iseloomustavamateks joonteks on geograafiline asukoht (EU ja Vene Föderatsioni piiride lähedus), kõrge korralduse tase ja teenuste maksimaalse kompleksuse osutamine. Lisaks individuaalne lähenemine igale kliendile.

 
Paljassaare Tolliladu OÜ © 2004